Pārlekt uz galveno saturu

Cienījamie iedzīvotāji!

Lai uzlabotu mūsu kopējo ūdens apsaimniekošanas uzskaites sistēmu un nodrošinātu labāku servisu visiem mūsu iedzīvotājiem, SIA “Vilkme” veic izmaiņas ūdens skaitītāju rādījumu nodošanas kārtībā:

  1. Rādījumu nodošanas periods:

Turpmāk skaitītāju rādījumi tiks pieņemti katru mēnesi no 26. līdz 28.datumam (ieskaitot). 

  1. Rādījuma nodošanas veids:

Reģistrējoties pašapkalpošanās portālā Bill.me. Uz Jūsu e-pasta adresi, kas reģistrēta mūsu datu bāzē, 2024.gada 15.maijā tiks nosūtīta reģistrēšanās saite. Ja Jūsu e-pasts vēl nav reģistrēts, lūdzam sūtīt to, norādot īpašuma adresi un kontakttālruni, uz mūsu e-pastu rekini@vilkme.lv.

  1. Alternatīvie rādījumu nodošanas veidi:

Pasta kastīte: Joprojām pieņemsim skaitītāju rādījumus, kas ievietoti pasta kastītē pie mūsu biroja Priedes ielā 4, Silakrogā un citās adresēs.

LŪDZAM VĒRST UZMANĪBU!

!Ūdens skaitītāju rādījumu nodošana caur platformu Webnams vairs netiek atbalstīta.
!Ūdens skaitītāju rādījumu nodošana ar SMS starpniecību, zvanot pa telefonu vai nosūtot pa e-pastu tiks pārtraukta ar 2024.gada augusta mēnesi. 

Aicinām iedzīvotājus aktīvi pāriet uz Bill.me platformu, kas nodrošina ātru, vienkāršu un bezkļūdainu skaitītāju rādījumu nodošanu. Pateicamies par sapratni un sadarbību, veicot šo pāreju uz modernāku un klientiem draudzīgāku pakalpojumu.
Ja ir jautājumi vai nepieciešama papildus informācija par pāreju uz jauno ūdens skaitītāju rādījumu nodošanas kārtību, lūdzu zvanīt uz tālruni 67901050 vai rakstīt uz e-pastu: rekini@vilkme.lv