Vēsture

Lasīts 2189 reizes Pēdējo reizi rediģēts 20 Maijs 2020

Rīgas  rajona Ropažu pagasta bezpeļņas organizācija „Ciemats” dibināta 1995.gada 23.janvārī, lai nodrošinātu Silakroga un Mucenieku iedzīvotājus ar komunālajiem pakalpojumiem un namu apsaimniekošanu. 2002.gadā „Ciemata” sniegtos  pakalpojumus sāk saņemt arī Tumšupes iedzīvotāji.

Pēc tam,  kad pamatojoties uz Ropažu pagasta padomes 2003.gada 22.janvāra lēmumu Nr.1.16 bezpeļņas organizācija „Ciemats” tika apvienota ar RPBU „RKS” ,  izveidojas RP SIA „Ciemats”, ko  2003.gada 20.augustā reģistrē Komercreģistrā.

Apvienošanās rezultātā RP SIA  „Ciemats” darbības lauks paplašinājās, jo uzņēmums komunālos un namu apsaimniekošanas pakalpojumus   sāka  sniegt arī Ropažos.

Brīdī, kad Ropažu pagasts pārtapa par Ropažu novadu,  arī RP SIA „Ciemats” kļuva par Ropažu novada SIA „Ciemats”.

Mūsu  galvenie darbības virzieni ir dzīvojamo māju  pārvaldīšana,  dzīvojamā un nedzīvojamā fonda  apgāde ar auksto, karsto ūdeni un siltumu, kā arī  kanalizācijas notekūdeņu savākšana,  attīrīšana.

Šobrīd uzņēmums ir atbildīgs par  piecu ciemu -  Tumšupes, Ropažu, Mucenieku, Kākciema un Silakroga nodrošināšanu ar kvalitatīviem komunālajiem pakalpojumiem un daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu, lai to nodrošinātu pie mums strādā 44 darbinieks (t.sk. 12 sētnieki).

Mūsu mērķis ir nodrošināt iespēju saņemt nepārtrauktus, drošus un kvalitatīvus komunālos pakalpojumus. Lai sasniegtu mērķi īpaša uzmanība tiek pievērsta  sadarbības uzlabošanai starp mūsu darbiniekiem un dzīvokļu īpašniekiem.

Aicinām uz sadarbību!