AICINA DARBĀ KAPU PĀRZINI ROPAŽOS

Datums: 04 Janvāris 2021 Kategorija: Paziņojumi Lasīts 176 reizes Pēdējo reizi rediģēts 04 Janvāris 2021

Ropažu novada pašvaldības kapitālsabiedrība SIA "VILKME" aicina darbā KAPU PĀRZINI Ropažos:

Darba pienākumi:

  • organizēt jaunu apbedīšanas vietu ierīkošanu (uzmērīšanu, ierādīšanu un reģistrēšanu) un piedalīties bēru cermoniju norises organizēšanā;
  • kapsētas lietvedības dokumentācijas organizēšana un uzskaite, darbs ar SIA “Cemety” kapsētas pārvaldīšanas sistēmu;
  • organizēt kapsētas teritorijas ikdienas kopšanu un tīrību, uzturot kārtībā kapliču, iekšējos ceļus un celiņus, apstādījumus ārpus kapa vietām, stāvlaukumu, atkritumu novietnes un labierīcības objektus;
  • līdzdarboties kapu publisko pasākumu (kapu svētku, svecīšu vakaru) norises organizēšanā;
  • ievērot Ropažu novada pašvaldības saistošos noteikumus  “Kārtība, kādā tiek organizēta kapavietu ierādīšana un reģitrēšana Ropažu novada kapos” un “Ropažu novada kapsētas uzturēšanas noteikumi”.

Prasības pretendentam:

  • vismaz vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • iemaņas darbam ar datoru;
  • teicamas latviešu valodas un vēlamas krievu valodas zināšanas;
  • labas komunikācijas un saskarsmes prasmes, spēja organizēt savu darbu;
  • izpratne par kapsētu uzturēšanu.

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu darbu pašvaldības uzņēmumā;
  • atalgojumu no 500 EUR bruto;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc 3 mēnešiem.
  • nepilna laika darba slodzi.

Darba devēja kontaktpersona: Valdes locekle Sigita Čudare, tel. 26335737.