AICINA DARBĀ ELEKTRIĶI

Datums: 04 Janvāris 2021 Kategorija: Paziņojumi Lasīts 26 reizes Pēdējo reizi rediģēts 04 Janvāris 2021

 SIA "VILKME" aicina darbā ELEKTRIĶI:

Darba pienākumi:

  • Nodrošināt elektroietaišu darbību, apkalpošanu un remontu, spuldžu maiņu, elektroietaišu pieslēgumu ierīkošanu, elektromotoru,  sūkņu un to automātikas darbību, kā arī jaunu elektroietaišu izbūvi;
  • Fiksēt elektroiekārtu bojājumus un organizēt to drošu un savlaicīgu novēršanu;
  •  Novērst iedzīvotāju pieteiktos bojājumus elektrotīklos SIA “VILKME” apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās.

Prasības pretendentam:

  • atbilstoša profesionālā tehniskā izglītība;
  • Bz zemsprieguma elektrodrošības sertifikāts;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • praktiska darba pieredze elektriķa amatā;
  • labas  darba plānošanas prasmes, spēja veikt darbu patstāvīgi, pozitīva attieksme pret  veicamo darbu

Mēs piedāvājam:

  • aktīvu darbu stabilā pašvaldības uzņēmumā;
  • atalgojumu no 1000 EUR (bruto)
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • iespēju pilnveidot savu profesionālo pieredzi;
  • labus darba apstākļus un atsaucīgu kolektīvu.