Par daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas „Vidzemes prospekts 6” renovāciju

Datums: 03 Augusts 2015 Kategorija: Jaunumi Lasīts 1804 reizes

Zaķumuižā noslēgusies vēl vienas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas „Vidzemes prospekts 6” renovācija, kas tika veikta ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu (ERAF) projekta „Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas „Vidzemes prospekts 6”, Zaķumuižā energoefektivitātes pasākumi” ietvaros.

SIA „Vilkme”apsaimniekošanā esošā daudzdzīvokļu dzīvojamā māja jaunu veidolu un uzlabojumus ieguvusi dažu mēnešu laikā. Būvdarbus veica SIA „Būvuzņēmums NR”.  Projekta īstenošanas laikā, mājai tika veikta fasādes un gala sienu siltināšana, cokola un pagraba pārseguma siltināšana, jumta siltināšanas darbi, apkures sistēmas renovācija, vējtvera durvju nomaiņa un veco koka logu nomaiņa dzīvokļos un kāpņu telpās pret jauniem PVC logiem, lodžiju margu atjaunošana, u.c. darbi.

Renovācijas kopējās izmaksas ir EUR 226 553.26, no kurām attiecināmās izmaksas veido EUR 174 942.25 EUR, bet EUR  51 611.06 ir neattiecināmās izmaksas. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) š.g. aprīlī paziņoja un SIA „Vilkme” jūlijā ir saņēmis atbalsta finansējumu  EUR 86 726.95 apmērā.

SIA „Vilkme” administrācija