Izsludināti grozījumi! Par svētku dienu noteikts 2023. gada 29. maijs  — Latvijas hokeja komandas 2023. gada Pasaules hokeja čempionātā bronzas medaļas ieguves diena. 

SIA “Vilkme” kase šajā dienā strādā un pieņem maksājumus!

Šodien iznācis oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" papildu laidiens nr. 102A ar vienu oficiālo publikāciju — "Grozījumi likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām".

Likuma grozījumu oficiālā publikācija: https://www.vestnesis.lv/op/2023/102A.1

SIA “Vilkme” informē, ka no 2023.gada 1.jūlija līdz 2025.gada 31.jūlijam sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Ropažu pagastā veiks SIA “Clean R” , atbilstoši Ropažu novada pašvaldības noslēgtajam līgumam.

Jaunais sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifs -  27,47 EUR/m3 (t.sk. PVN 21%), iepriekšējais - 32,28 EUR/m3 (t.sk. PVN 21%),

Bio atkritumu apsaimniekošanas tarifs -  21,97 EUR/m3 (t.sk. PVN 21%), iepriekš šāds pakalpojums netika nodrošināts.

Dzīvokļu īpašniekiem līgums nav jāpārslēdz! Maksa par sadzīves atkritumu savākšanas pakalpojumu tiks aprēķināta atbilstoši izvesto atkritumu apjomam attiecīgajā ciemā un piestādīta ikmēneša rēķinā.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka šķiroto atkritumu (papīrs, stikls, plastmasa) izvešana ir bez maksas, ja konteineros nav piejaukti citi atkritumi! Gadījumos, kad piejaukumi pārsniegs 20% no attiecīgā konteinera apjoma, SIA “Vilkme” rēķinam par atkritumu izvešanu SIA “Clean R” pierēķinās soda naudu 20 EUR par katru gadījumu, līdz ar to jums pieaugs samaksa par atkritumu izvešanu!

Aicinām šķirot atkritumus atbildīgi!

 

 

 

SIA “Vilkme” administrācija

ka-registret-decentralizeto-kanalizaciju-ropazu-novada-1

 

Jau vairākkārt esam informējuši, ka nekustamajos īpašumos esošās decentralizētās kanalizācijas sistēmas bija jāreģistrē līdz 31.12.2021. pašvaldības decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistrā un jānodrošina apsaimniekošana atbilstoši vides aizsardzības prasībām. Decentralizētās kanalizācijas sistēmas reģistrācija notiek saskaņā ar  Ūdenssaimniecības pakalpojumu likuma un Ministru kabineta 27.06.2017. noteikumu Nr.384 “Noteikumi par decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu un reģistrēšanu”.

2022.gada 8.decembrī spēkā stājušies vienotie Ropažu novada pašvaldības domes saistošie noteikumi Nr.45/22 “Par decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu sniegšanas un uzskaites kārtību Ropažu novadā” . Noteikumi attiecas uz visiem īpašumiem Ropažu novada pilsētu un ciemu teritorijās, kur netiek izmantoti centralizētās kanalizācijas pakalpojumi.

Decentralizētās kanalizācijas sistēmas īpašniekam ir jāiesniedz decentralizētās kanalizācijas sistēmas reģistrācijas apliecinājums (skat. zemāk) un jānodrošina atbilstoša sistēmas ekspluatācija.

Decentralizētās kanalizācijas sistēmas reģistrācijas apliecinājums

Iedzīvotāji tiek aicināti aizpildītās veidlapas iesniegt klātienē, nosūtīt pa pastu vai parakstīt ar drošu elektronisko parakstu un nosūtīt uz e-pasta adresi. Ja iesniegums jau ir aizpildīts un nav būtisku izmaiņu iepriekš sniegtajā informācijā, atkārtoti aizpildīt to nav nepieciešams.

Reģistrācijas apliecinājumi iesniedzami pakalpojuma sniedzējam pēc nekustamā īpašuma atrašanās vietas:

  • Ropažu pagasta teritorijā – SIA "VILKME" – Priedes 4-57, Silakrogs, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2133 vai uz elektronisko pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; tālr. 67901050;

Lūdzam īpašniekus saglabāt asenizācijas pakalpojumu veikšanas apliecinošus dokumentus. 

Notekūdeņus un nosēdumus no decentralizētajām kanalizācijas sistēmām pašvaldības administratīvajā teritorijā var savākt un izvest asenizators, kas ir pakalpojuma sniegšanai reģistrējies Ropažu novada domē un atbilst saistošajos noteikumos noteiktajām prasībām.

Reģistrācijas iesniegums asenizācijas pakalpojumu sniegšanai Ropažu novada administratīvajā teritorijā

Asenizācijas pakalpojumu sniedzēju saraksts ir publicēts šeit: https://www.ropazi.lv/lv/asenizatoru-registrs .

SIA “Vilkme” informē, ka sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu Ropažu pagastā nodrošināsim līdz 2023.gada 30.jūnijam.

Vēlamies pateikties par ilggadējo sadarbību. Mēs augstu vērtējam iespēju būt par Jūsu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma sniedzēju.

No 2023.gada 1.jūlija šo pakalpojumu nodrošinās SIA “CleanR”.

Jūsu ērtībai esošie konteineri paliek jūsu lietošanā.

Lai nodrošinātu pakalpojuma saņemšanas nepārtrauktību, aicinām līdz 2023.gada 30.jūnijam noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar SIA “CleanR”.

Līgumus var noslēgt:

  •          elektroniski pašapkalpošanās portālā manai.videi.lv vai
  •          SIA “Vilkme” birojā Priedes 4 – 58, Silakrogs, Ropažu pagasts, Ropažu novads, katru trešdienu no plkst. 9.00 līdz 13.00.

Ja nepieciešams atbalsts līguma noslēgšanā, sazinieties ar SIA “CleanR”, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruni 67111001.

 SIA “VILKME” galvenie darbības virzieni ir nekustamā īpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana, kā arī siltumapgāde un ūdensapgāde Ropažu novada Ropažu pagasta iedzīvotājiem, iestādēm un juridiskajām personām.

Vispārējie darba pienākumi:

-         Plānot un prognozēt kapitālsabiedrības finansiālo darbību, izvērtējot pašreizējās un nākotnes finansiālās iespējas;

-         Vadīt, plānot un organizēt grāmatvedības darbu;

-         Nodrošināt ikdienas grāmatvedības uzskaiti, dokumentu apriti un glabāšanu atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai;

-         Sagatavot nodokļu, finanšu, ekonomikas, statistikas atskaites vadībai, finanšu un valsts institūcijām, un pašvaldībai;

-         Sagatavot un iesniegt mēneša un ceturkšņa nodokļu un finanšu pārskatus;

-         Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, uzskaite un kontrole;

-         Sagatavot un iesniegt uzņēmuma gada pārskatus.

Prasības kandidātiem:

-         Vismaz 3 gadu pieredze bilancspējīga grāmatveža amatā (pieredze namu apsaimniekošanas sfērā tiks uzskatīta par priekšrocību);

-         Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā;

-         Pārzināt Latvijas Republikas normatīvos aktus grāmatvedības un nodokļu jomā;

-         Pieredze darbā ar  Tildes Jumis; WinNAMS; Horizon;

-         Labas MS Office lietotāja prasmes;

-         Teicamas latviešu valodas zināšanas;

-         Labas organizatoriskās un komunikācijas prasmes, analītiskā domāšana, spēja uzņemties atbildību.

Piedāvājam:

-         Atbildīgu un interesantu darbu pašvaldības uzņēmumā;

-         Iespēju profesionāli pilnveidoties un iegūt vērtīgu darba pieredzi;

-         Stabilu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes termiņa beigām. Alga bruto EUR 1720,- mēnesī.

Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt līdz 2023.gada 21.maijam uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Izskatīsim visus piedāvājumus un sazināsimies ar pretendentiem,  kuri tiks virzīti uz 2. atlases kārtu – darba interviju.

Pretendentiem, kuri nebūs tikuši līdz 2. atlases kārtai, pateicamies par atvēlēto laiku un izrādīto interesi strādāt mūsu uzņēmumā.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā.

Cenu aptauja

07 Februāris 2023 Paziņojumi

Cenu aptauja - "Personāla atlases konsultanta pakalpojuma nodrošināšana valdes locekļa kompetenču novērtēšanai un kandidātu izvērtēšanai" skatīt šeit...

Tehnisko specifikāciju skatīt šeit...

Piedāvājuma iesniegšanas vieta, datums un laiks:
Cenas piedāvājums un pielikumi ir iesniedzami elektroniskā pasta sūtījumā (parakstīti ar elektroniski drošu parakstu) vai pasta sūtījumā, vai iesniedzami klātienē līdz 24.02.2023. plkst. 10:00.
E-pastā iesūtāms cenu piedāvājums: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pasta sūtījumā, adrese: Priedes 4-57, Silakrogs, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV-2133

SIA "VILKME" administrācija

SIA “VILKME” informē, ka ar 2023.gada 1.martu stāsies spēkā siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifi:

Ropažu ciemā – 131,10 EUR/MWh (bez PVN)

Silakroga ciemā – 120,66 EUR/MWh (bez PVN)

Mucenieku ciemā – 130,61 EUR/MWh (bez PVN)

Zaķumuižas ciemā – 130,42 EUR/MWh (bez PVN)

Ēdelveisu katlumāja – 129,56 EUR/MWh (bez PVN)

Siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifs publicēts LR oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis 25.01.2023.. https://www.vestnesis.lv/op/2023/18.DA20

Vēršam uzmanību, ka tarifi var mainīties atbilstoši energoresursu cenu izmaiņām!

 

Skaidrojums par tarifu aprēķinu (tarifs bez PVN):

 

Mājsaimniecībām siltumenerģijas tarifiem līdz 150 EUR/MWh valsts kompensē 50% no tarifa, kas pārsniedz noteikto slieksni – 68 EUR/MWh.

Silakrogs tarifs ir 120,66 EUR/MWh, ar valsts atbalstu lietotājam tiks piemērots tarifs 94,33 EUR/MWh apmērā.

Mucenieki  tarifs ir 130,61 EUR/MWh, ar valsts atbalstu lietotājam tiks piemērots tarifs 99,30 EUR/MWh apmērā.

Zaķumuiža  tarifs ir 130,42 EUR/MWh, ar valsts atbalstu lietotājam tiks piemērots tarifs 99,21 EUR/MWh apmērā.

Ropaži  tarifs ir 131,10 EUR/MWh, ar valsts atbalstu lietotājam tiks piemērots tarifs 99,57 EUR/MWh apmērā.

 

Ēdelveisu katlumāja tarifs ir 129,56 EUR/MWh, ar valsts atbalstu lietotājam tiks piemērots tarifs 98,78 EUR/MWh apmērā.

Par uzņēmumu

SIA “VILKME” ir Ropažu novada pašvaldības kapitālsabiedrība, kura ir izveidota ar mērķi nodrošināt pašvaldības patstāvīgo funkciju realizēšanu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanā, siltumapgādes, ūdenssaimniecības, atkritumu apsaimniekošanas un novada labiekārtošanas nozarēs.

 

Šobrīd „VILKME” komandu veido 45 kvalificēti darbinieki ar atbilstošu profesionālo izglītību un lielu darba pieredzi.

 

Komunālās saimniecības mērķis ir nodrošināt iespēju saņemt nepārtrauktus, drošus un kvalitatīvus komunālos pakalpojumus.

 

Uzņēmuma lielākā vērtība vienmēr ir bijuši klienti – SIA „VILKME” darbības laikā klientu skaits ir sasniedzis vairāk nekā 2465 mājsaimniecību un 206 juridisku personu.

 

 

Valdes locekļa amata kandidātiem izvirzītās obligātās minimālās un atbilstības prasības:
1. nevainojama reputācija;

2. valsts valodas zināšanas C1 līmenī un angļu valodas zināšanas ne zemākas par B2 līmeni

3. augstākā izglītība (akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vadības, ekonomikas vai finanšu jomā), kas nodrošina nepieciešamo zināšanu un kompetenču kopumu, lai profesionāli pildītu valdes locekļa uzdevumus konkrētajā amatā;

4. vismaz 2 (divu) gadu pieredze (kas iegūta pēdējos 10 gados) mazā vai vidējā  uzņēmumā valdes locekļa vai līdzvērtīgā vadošā amatā (uzņēmuma vadītājs vai struktūrvienības vadītājs), kas nodrošina kompetences un zināšanas, kuras nepieciešamas, lai profesionāli pildītu valdes locekļa uzdevumus konkrētajā amatā;

 

Valdes locekļa amata kandidātiem nepieciešamas

Zināšanas un izpratne par:

·       korporatīvās pārvaldības principiem;

·       biznesa attīstību;

·       investīciju piesaisti;

·       jautājumiem, kas saistīti ar klientu apkalpošanu, pakalpojumu sniegšanu (vēlams Sabiedrības darbības jomā);

 

Darba pieredze:

·       uzņēmuma ilgtermiņa finanšu, risku vadības, audita, IT vadībā;

·       stratēģiju izstrādē un ieviešanā;

·       pakalpojuma cenu veidošanā;

·       korporatīvas pārvaldības un pārmaiņu vadības jomā.

 

Nepieciešamās kompetences:

·       orientācija uz attīstību;

·       stratēģiskais redzējums;

·       plānošana un organizēšana;

·       komandas vadīšana;

·       orientācija uz rezultātu sasniegšanu.

 

Mēneša atalgojums: 1955 eur (viens tūkstotis deviņi simti piecdesmit pieci euro) (pirms nodokļu nomaksas)

 

Pieteikumu konkursam var iesniegt 3 (trīs ) nedēļu laikā, skaitot no sludinājuma publicēšanas dienas, sūtot elektroniska dokumenta veidā, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai rakstveidā parakstītus un ieskenētā veidā nosūtot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., ar norādi “SIA “VILKME” valdes locekļa amata kandidātu atlasei”.

 

Kandidātus lūdzam iesniegt šādus dokumentus:

1. personīgi vai elektroniski parakstītu motivētu pieteikumu (motivācijas vēstuli), iekļaujot informāciju, kas apliecina konkursa sludinājumā norādītās pieredzes, prasmju un citu prasību atbilstību valdes locekļa amatam;

2. dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae) atbilstoši pievienotajai formai (1. pielikums), t. sk. ar  informāciju par 3 (trim) personām, ar kurām Komisija var sazināties un iegūt atsauksmes par Kandidāta un tā profesionālo pieredzi par pēdējiem 5 (pieciem) gadiem;

3. augstāko izglītību apliecinošu dokumentu kopijas (ja augstākā izglītība iegūta ārvalstīs, pievieno dokumentu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā);

4. apliecinājumu (saskaņā ar sludinājumam pievienoto apliecinājuma formu), apliecinot:

− atbilstību Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 31. panta ceturtās daļas prasībām;

− ka kandidāts ievērojot likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” 7. panta piektajā daļā noteiktos ierobežojumus, novērsīs iespējamās interešu konflikta situācijas, ja tiks ievēlēts attiecīgajā amatā.

 

Informējam, ka kandidātiem, kuri tiks virzīti pēdējai vērtēšanas kārtai, Nominācijas komisija lūgs 5 (piecu) darba dienu laikā iesniegt un prezentēt (līdz 10 minūtēm) stratēģisko redzējumu par Sabiedrības galvenajiem nākotnes izaicinājumiem tuvākajiem 5 (pieciem) gadiem, atbilstoši valdes locekļa kompetencei,  sniedzot ieskatu svarīgākajās prioritātēs un priekšlikumus to īstenošanai.

 

Piesakoties izsludinātajai vakancei un nosūtot savu CV, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā un saziņai ar Jums. Ja Jūs tiksiet uzaicināts/a uz darba interviju, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija tiks apstrādāti personāla atlases mērķim SIA “VILKME” leģitīmo interešu nodrošināšanai, ciktāl tā attiecināma uz personāla atlasi.

 

Pārzinis: Ropažu novada pašvaldība, Reģ. Nr. LV90000067986.

 

 

Kontaktpersonas: Ropažu novada pašvaldības Juridiskā, publisko iepirkumu un personāla vadības departamenta Tiesiskās uzraudzības nodaļas vadītāja Līga Emule-Konone, e- pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,  tālr.Nr. 67910562.


SIA “VILKME” valdes locekļa amata kandidātu nominācijas komisijas NOLIKUMS


CV forma

Apliecinājuma forma

 

 

SIA “VILKME” informē, ka ar 2023.gada 16.janvāri stājas spēkā Sabiedrisko pakalpojumu regulatora apstiprinātie siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifi:

Ropažu ciemā – 216,85 EUR/MWh (bez PVN)

Silakroga ciemā – 175,32 EUR/MWh (bez PVN)

Mucenieku ciemā – 213,24 EUR/MWh (bez PVN)

Zaķumuižas ciemā – 208,46 EUR/MWh (bez PVN)

Siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifs tika apstiprināts 05.01.2023. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomē (Padomes lēmums Nr.3-2.11/35)

Vēršam uzmanību, ka apstiprinātie tarifi var mainīties atbilstoši energoresursu cenu izmaiņām!

 

Skaidrojums par tarifu aprēķinu:

 

Mājsaimniecībām siltumenerģijas tarifiem līdz 150 EUR/MWh valsts kompensē 50% no tarifa, kas pārsniedz noteikto slieksni – 68 EUR/MWh. Savukārt no tās daļas, kas pārsniedz 150 EUR/MWh valsts kompensē 90%. Šajā gadījumā, ja SPRK apstiprinātais SIA”Vilkme” Silakrogs tarifs ir 175,32 EUR/MWh, ar valsts atbalstu lietotājam tiks piemērots tarifs 111,532 EUR/MWh apmērā.

Mājsaimniecībām siltumenerģijas tarifiem līdz 150 EUR/MWh valsts kompensē 50% no tarifa, kas pārsniedz noteikto slieksni – 68 EUR/MWh. Savukārt no tās daļas, kas pārsniedz 150 EUR/MWh valsts kompensē 90%. Šajā gadījumā, ja SPRK apstiprinātais SIA”Vilkme” Mucenieki  tarifs ir 213,24 EUR/MWh, ar valsts atbalstu lietotājam tiks piemērots tarifs 115,324 EUR/MWh apmērā.

Mājsaimniecībām siltumenerģijas tarifiem līdz 150 EUR/MWh valsts kompensē 50% no tarifa, kas pārsniedz noteikto slieksni – 68 EUR/MWh. Savukārt no tās daļas, kas pārsniedz 150 EUR/MWh valsts kompensē 90%. Šajā gadījumā, ja SPRK apstiprinātais SIA”Vilkme” Zaķumuiža  tarifs ir 208,46 EUR/MWh, ar valsts atbalstu lietotājam tiks piemērots tarifs 114,846 EUR/MWh apmērā.

Mājsaimniecībām siltumenerģijas tarifiem līdz 150 EUR/MWh valsts kompensē 50% no tarifa, kas pārsniedz noteikto slieksni – 68 EUR/MWh. Savukārt no tās daļas, kas pārsniedz 150 EUR/MWh valsts kompensē 90%. Šajā gadījumā, ja SPRK apstiprinātais SIA”Vilkme” Ropaži  tarifs ir 216,85 EUR/MWh, ar valsts atbalstu lietotājam tiks piemērots tarifs 115,685 EUR/MWh apmērā.

 

SIA “VILKME” administrācija

SIA “Vilkme” aicina Ropažu novada pašvaldības deleģēto māju dzīvokļu īpašniekus no 2022. gada 15. oktobra līdz 30. novembrim  iepazīties ar savas dzīvojamās mājas uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmi 2023. gadam.

Dzīvojamo māju uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu tāmes 2023. gadam sastādītas tā, lai būtu iespējams nodrošināt ikdienas uzturēšanu un līdzekļu uzkrājumu mājām nepieciešamo darbu veikšanai. Lai nerastos dažādi pārsteigumi, aicinām savlaicīgi un detalizēti iepazīties ar savas mājas pārvaldīšanas tāmi.

Atgādinām, ka, pamatojoties uz Ropažu novada pašvaldības pilnvarojuma līgumu, SIA “Vilkme” ir pienākums apsaimniekot tās ēkas, kuras Ropažu novada pašvaldība deleģējusi apsaimniekot "Vilkmei". Taču, ja jūs kā dzīvokļu īpašnieks vēlaties:

- palielināt dzīvokļu īpašnieku kontroli pār dzīvojamās mājas pārvaldīšanas procesu,
- uzlabot dzīvojamās mājas apsaimniekošanu un optimizēt pārvaldīšanas izdevumu apmēru,
- lemt par dzīvojamās mājas remontdarbiem nepieciešamo uzkrājumu veidošanu un izlietošanu,

iesakām dzīvokļu īpašniekiem  pārņemt savas mājas pārvaldīšanas tiesības un noslēgt pilnvarojuma līgumu ar SIA “Vilkme” vai citu pakalpojuma sniedzēju.

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar namu pārvaldnieci Baibu Pirtnieci, tālr. 27011565

Ar tāmēm autorizējoties var iepazīties šeit...